Neler yapıyoruz?


Renkler herkesindir. Müzik de öyle. Dünyada onlarca dil konuşulur fakat renktir, müziktir ayırt etmeksizin herkesi aynı çatıda toplayan. Işığımız evrenselliğidir müziğin adımlarımıza ışık tutan, bizi aydınlığa taşıyan...


Her işimizde önceliğimiz kendimizi müşterilerimizin yerine koymaktır. Sizin yerinize düşünüyor ve bu şekilde hareket ediyoruz. Ekibimizin detaylı incelemelerinden geçmeyen hiçbir işi, inanmadığımız hiç bir projeyi sizlerle paylaşmıyoruz. Üreterek sunduğumuz her iş önce bizim içimize sinmeli. Kendimizi ve sizleri taze tutmak, yenilikleri yaşamak ve yaşatmak için sürekli çalışıyoruz.


Etkinlik

Misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayıp, etkinliklerin takibini yaparak, sorunsuz bir toplantının gerçekleşmesini sağlayabiliriz.


 

3D Mapping

3D animasyonlar eşliğinde, şehrin en görkemli binalarını anlık yıkıp tekrar inşa edebilir, toplantılarınızda size 3D animasyon deneyimini yaşatabiliriz.


Toplantı

Gündeminiz her ne olursa olsun, doğru ortamın ve doğru şartların oluşturulmasında takım arkadaşınız olmaya hazırız. Sizin için çalışabiliriz.


 

Matbu İşler

Dijital baskı, matbu işler ve baskılı promosyon ürünleri olmak üzere tüm baskı işlerinizi kendi üretim merkezimizde üretebiliriz.


Tasarım ve Ajans Hizmetleri

Dijital iletişim, pazarlama, influencer marketing, sosyal medya yönetimi, topluluk yönetimi, online tracking ve raporlamanın yanında birçok programın hazır bulunduğu tasarım ofisimiz ve tasarımcılarımız ile A’dan Z’ye ne istiyorsanız, biz yapmaya hazırız.


 

Lansman

Güçlü bir lansman, iyi bir pazarlamanın ilk basamağıdır. Ekibimizle, tanıtmak ve ortaya çıkartmak için yapılması gerekenleri, iyi fikirler üretmek üzere hazırlarız.


Konser

Konserler risk yönetimi oldukça önemli, doğru hamleler yapılması gereken, büyük projelerdir. Sizin için tüm süreci yönetebiliriz.


 

Festival

Festivaller markalaşmaya hazır etkinliklerdir. Büyük kitlelere ulaştırılması, doğru kurgulanması oldukça önemlidir. Dolayısıyla doğru ekip ve iş birliği gerektirir.


Açılış

Muhteşem fikirlerle fark yaratacağınız açılışlara hazır mısınız? Her adımın zamanlayıcılar ile kodlanarak hazırlandığı bir açılış düşünün!


 

Shopper Marketing

Firmanızın satış destek ve pazarlama aktiviteleri sırasında, hedef satış noktalarında part time veya full time kadrolar kurarak hizmet verebiliriz.


Spor Organizasyonu

Yaklaşık 29 dala kadar federasyonlar düzeyinde hazırlanmış parkurumuzda, birçok dalda spor organizasyonları için etkinlikler yürütebiliriz.